Regały z profesjonalnymi materiałami budowlanymi we wnętrzu marketu budowlanego 3WRegały z profesjonalnymi materiałami budowlanymi w markecie budowlanym 3W w Gdańsku
Data publikacji: 10/07/2024

Market budowlany po sąsiedzku, czyli 3W w Gdańsku

W centrum Gdańska, zaledwie 10 minut od drogi S7, działa market budowlany 3W Platforma Budowlana. To miejsce przyjazne fachowcom, do którego wpadniesz po sąsiedzku.

Market budowlany w centrum miasta

Market budowlany i hurtownia budowlana 3W w Gdańsku mieści się przy Trakcie św. Wojciecha 39/43, jednej z głównych dróg przecinających miasto. To miejsce przyjazne wykonawcy – razem z marketem budowlanym działa tu hurtownia budowlana 3W, która na gdańskim rynku jest obecna od ponad dekady. Nasi doświadczeni doradcy klienta, menadżerowie produktu i specjaliści służą klientom swoją pomocą. Klienci mogą liczyć na wsparcie indywidualnego opiekuna, który zna historię zamówień, potrafi przygotować ofertę dopasowaną do potrzeb, a dzięki swojej wiedzy odpowiednio doradzić.

Chcesz skontaktować się z marketem budowlanym? Zadzwoń teraz!

Wolisz wysłać e-mail? Napisz do nas! Odpowiemy na Twoje pytanie.

A może chcesz po prostu do nas wpaść? Znajdź nas na mapie! Zapraszamy!

Market 3W Platforma Budowlana w Gdańsku, widok od drzwi wejściowych

Miejsce stworzone dla fachowców

Stawiamy na luźną atmosferę i budowanie trwałych relacji, dlatego w naszym markecie budowlanym napijesz się pysznej kawy w przyjemnej atmosferze. Zależy nam na tym, żeby łączyć wykonawców z producentami, umożliwiać wymianę doświadczeń i stwarzać przestrzeń do dyskusji. Z tego powodu market budowlany w Gdańsku często organizuje szkolenia z producentami, które są okazją do poszerzania wiedzy, poznawania nowości produktowych i technik ich używania.

Markety budowlane 3W Platforma Budowlana to miejsca stworzone dla fachowców, dlatego znajdziesz u nas wyspecjalizowany asortyment najwyższej jakości. Chcemy, żeby prace prowadzone przez wykonawców szły sprawnie do przodu, bez niepotrzebnych przestojów i opóźnień, dlatego nasz asortyment dobieramy tak, by spełniał najwyższe wymagania. I – przede wszystkim – by nie zawodził, żeby fachowcy nie musieli tracić czasu na poprawki albo wykonywanie dwa razy tych samych prac. Współpracujemy z topowymi dostawcami materiałów budowlanych, co jest gwarancją odpowiedniej jakości. W naszych marketach budowlanych i hurtowniach budowlanych znajdziesz szeroki asortyment: materiały budowlane (w tym chemię budowlaną, izolacje i hydroizolacje, wełnę, suchą zabudowę oraz sufity podwieszane), farby (w tym farby wewnętrzne, elewacyjne i specjalistyczne) oraz akcesoria malarskie, stolarkę (w tym okienną i drzwiową oraz deski i panele), płytki (m.in. ścienne, podłogowe, elewacyjne lub płyty tarasowe), instalacje (instalacje sanitarne wewnętrzne i zewnętrzne, wentylację i rekuperację, instalacje grzewcze oraz przeciwpożarowe), elektrykę (m.in. kable i przewody, akcesoria kablowe, rozdzielnice, osprzęt łączeniowy, systemy prowadzenia przewodów czy elementy instalacji przeciwpożarowej), narzędzia (od najprostszych narzędzi ręcznych i pomiarowych, przez elektronarzędzia, po cięższy sprzęt potrzebny na placu budowy), BHP (m.in. rękawice ochronne, ochronę twarzy i głowy, obuwie ochronne, odzież roboczą i ochronną, odzież o podwyższonej widoczności oraz odzież specjalistyczną).Półki wypełnione profesjonalnym asortymentem budowlanym w markecie 3W

Polska sieć hurtowni i marketów budowlanych

Market budowlany 3W Platforma Budowlana w Gdańsku oferuje swoim klientom konkurencyjne ceny. Kupując w oddziałach 3W możesz liczyć na promocje, w których do wygrania są niezwykłe gadżety lub udział w eventach gwarantujących niezapomniane emocje. Dla stałych klientów oferty są przygotowywane indywidualnie przez indywidualnego opiekuna klienta, z uwzględnieniem historii zakupów.

Sieć hurtowni i marketów budowlanych 3W to firma z kapitałem pozostającym w 100% w polskich rękach. Spółka 3W S.A. dała początek Grupie 3W, dlatego w sąsiedztwie marketu budowlanego 3W w Gdańsku mieści się również hurtownia instalacyjna Tadmar, należąca do Grupy. Połączenie w jednym miejscu marketu budowlanego i hurtowni budowlanej oraz hurtowni instalacyjnej to efekt konsekwentnie realizowanej przez nas strategii tworzenia centrów budownictwa, w których w jednym miejscu oferujemy wykonawcom kompleksową obsługę nawet największej inwestycji. Stawiamy na synergię i współpracę.

Wnętrze marketu budowlanego 3W w Gdańsku

Zapraszamy serdecznie do Gdańska na Trakt św. Wojciecha 39/43!

Adresy wszystkich naszych hurtowni i marketów budowlanych znajdują się tutaj: Gdzie kupić

dołącz do newslettera

zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty i zyskać dostęp do wielu rabatów oraz wyjątkowych informacji i nowości

lorem