Data publikacji: 27/05/2024

3W: I robota do przodu

Coraz większe znaczenie ma dla nas wszystkich czas – zwłaszcza w branży budowlanej, w której na fachowcach ciągle wywierana jest presja jak najszybszej realizacji zleceń. Dobrze wiemy, jak frustrujące są  opóźnienia, dlatego w 3W dbamy o czas naszych klientów. Chcemy, by Wasza robota szła sprawnie do przodu!

Wybierając 3W, oszczędzasz swój czas! Dlaczego? Bo 3W to:

Kompleksowa oferta w jednym miejscu

Nasza oferta obejmuje asortyment ponad 500 producentów, dlatego znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu – na każdym etapie inwestycji. Jako Grupa 3W posiadamy najszerszy model biznesowy, oferując pełen zakres materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz instalacji zewnętrznych i wewnętrznych. Nie musisz tracić czasu na szukanie materiałów w różnych miejscach – w 3W znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Wyspecjalizowany asortyment najwyższej jakości

Czy zdarzyło ci się, że musiałeś dwa razy wykonywać tę samą pracę, bo zawiodły materiały, których użyłeś? W 3W starannie dobieramy nasz asortyment, oferując to, co najlepsze na rynku. Skupiamy się na obsłudze fachowców, dlatego poza standardowymi produktami oferujemy również takie, których właściwości i parametry są wyższe od przeciętnie dostępnych na rynku.

Szeroka dostępność produktów budowlanych

Czy zdarzyło ci się czekać na towar, który ciągle nie przyjeżdżał? To nie u nas. Dbamy o nasze relacje z producentami i dzięki naszej polityce nie mamy przestojów finansowych. Dzięki stabilnym fundamentom finansowym jesteśmy wiarygodnym partnerem dla naszych klientów i kontrahentów. Dzięki temu oferujemy stałą dostępność towarów w magazynach 3W. Możemy płynnie obsłużyć każdą, nawet największą inwestycję.

 

Indywidualna obsługa doradcy technicznego

Nie wiesz, jakie materiały sprawdzą się najlepiej albo jakie ilości zamówić? Od tego są nasi doradcy! Twój opiekun podpowie, co wybrać i przygotuje ofertę odpowiednią dla ciebie. Historia zakupów to także duże ułatwienie, jeżeli zamawiasz cyklicznie takie same produkty lub musisz domówić coś na szybko. Możesz także liczyć na wsparcie naszych managerów produktu wyspecjalizowanych w konkretnej grupie asortymentowej.

Dostawy na terenie całej Polski

Oddziały 3W znajdziesz w całej Polsce, dlatego możesz realizować inwestycje w dowolnym miejscu, a my zadbamy o dostawy. Działamy szybko – sprawnie reagujemy na zmiany pojawiające się na obsługiwanych inwestycjach i organizujemy dostawy „na telefon”.

3W: Fachowe hurtownie i markety budowlane dla fachowców.

dołącz do newslettera

zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty i zyskać dostęp do wielu rabatów oraz wyjątkowych informacji i nowości

lorem