Data publikacji: 24/05/2024

Wyjedź na mecz z URSA i 3W (24.05.-14.06.2024)

Już niedługo Polacy dostarczą nam piłkarskich emocji podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jeżeli chcesz kibicować im na żywo podczas meczu w Berlinie 21 czerwca, skorzystaj z naszej promocji!

Jak wygrać bilet?

Kup w okresie 24.05-14.06.2024 r. min. 22 palety wełny URSA*

i wygraj bilet na mecz wyjazdowy Polska-Austria 21 czerwca 2024, 18:00 Berlin!

*W promocji udział biorą wełny: Platinum32, Amber33, Gold35, Silver39, Silentio37

Miejsce wyjazdu na mecz: Poznań. Szczegóły wydarzenia przekazane zostaną najpóźniej 2 tygodnie przed wyjazdem.

Liczba miejsc ograniczona. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje dostępne w oddziałach 3W i u opiekunów handlowych. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Ulotka promocji 3W i URSA poczuj piłkarskie emocje

 

URSA to producent wysokiej klasy materiałów do izolacji termicznej i akustycznej z mineralnej wełny szklanej i polistyrenu ekstrudowanego. Dzięki właściwościom izolacyjnym zastosowane produkty podnoszą efektywność energetyczną budynków, ograniczając nagrzewanie się pomieszczeń latem i utratę ciepła zimą. Zastosowanie produktów izolacyjnych marki URSA zapewnia także ochronę przed hałasem, a jako materiały niepalne redukują ryzyko wystąpienia pożaru. Produkty marki URSA mogą być stosowane w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, usługowym i ogólnym.

Produkty marki URSA są dostępne w hurtowniach i marketach budowlanych 3W. Nasi doświadczeni doradcy służą swoją wiedzą w zakresie wyboru odpowiednich materiałów budowlanych dla każdej inwestycji.

Swój najbliższy oddział 3W znajdziesz tutaj: MAPA

Więcej promocji znajdziesz TUTAJ

dołącz do newslettera

zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty i zyskać dostęp do wielu rabatów oraz wyjątkowych informacji i nowości

lorem