Data publikacji: 05/03/2024

Promocja z marką Perfect (04.03–22.03.2024)

Zapraszamy do udziału w promocji z marką Perfect!

Zasady

Zamów 2 palety kleju do dociepleń Perfect Silver/ Perfect Gold oraz 1 paletę siatki do dociepleń Perfect 150/160 i odbierz nagrodę: kurtkę 4F lub softshell 4F.

Promocja obowiązuje od 2 do 22 marca lub do wyczerpania zapasów.

Ulotka promocji kurtka lub softshell do wygrania za zakup kleju i siatki Perfect

Swój najbliższy oddział 3W znajdziesz tutaj: MAPA

Więcej promocji znajdziesz TUTAJ

Marka perFect oferuje produkty do nowoczesnych rozwiązań systemowych, które zostały opracowane w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Wykonawców. Oferta marki to starannie dobrane produkty i szeroka gama, dzięki czemu prace na budowie, prace remontowe przebiegają szybciej i łatwiej. Specjalizujemy się w produktach z grup asortymentowych takich jak: sucha zabudowa, sufity podwieszane, docieplenia, chemia budowlana oraz produkty do prac remontowych.

perfect Gold klej do siatki i styropianu to zaprawa przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojącej oraz do przyklejania płyt styropianowych do podłoży mineralnych na zewnątrz i wewnątrz. Zaprawa ta nadaje się także do styropianu grafitowego.

Benefity: 

  • Po stwardnieniu wodoodporna,
  • mrozoodporna,
  • paroprzepuszczalna,
  • o dużej przyczepności do podłoża,
  • elastyczna

Zaprawa stosowana jest przede wszystkim do nanoszenia na płyty styropianowe. Nadaje się także na: podłoża betonowe, betonów lekkich, murowane z elementów ceramicznych, silikatowych, betonowych, z betonów komórkowych (gazobetonu), podłoża otynkowanych itp. Właściwie przygotowane podłoża musi być stabilne, o dostatecznej nośności, wolne od zanieczyszczeń zmniejszających przyczepność zaprawy (np. kurzu, pyłu, olejów, środków antyadhezyjnych itp.) i wyraźnie łuszczących się wypraw. Kruche i odpadające tynki należy usunąć. Powierzchnię ściany należy oczyścić. Przy większych nierównościach, odkutych elementach podłoża należy wyrównać zaprawą wyrównawczą. Podłoża silnie nasiąkliwe oraz podłoża piaszczące należy zagruntować odpowiednim środkiem. Płyty styropianowe przed użyciem zaprawy należy przeszlifować, przetrzeć do wymaganej równości.

perfect Silver klej do styropianu to zaprawa przeznaczona do przyklejania płyt styropianowych do podłoży mineralnych na zewnątrz i wewnątrz.

Benefity:

  • Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna,
  • paroprzepuszczalna,
  • o dużej przyczepności do podłoża.

Zaprawa nadaje się na: podłoża betonowe, betonów lekkich, murowane z elementów ceramicznych, silikatowych, betonowych, z betonów komórkowych (gazobetonu), podłoża otynkowanych itp. Właściwie przygotowane podłoża musi być stabilne, o dostatecznej nośności, wolne od zanieczyszczeń zmniejszających przyczepność zaprawy (np. kurzu, pyłu, olejów, środków antyadhezyjnych itp.) i wyraźnie łuszczących się wypraw. Kruche i odpadające tynki należy usunąć. Powierzchnię ściany należy oczyścić. Przy większych nierównościach, odkutych elementach podłoża należy wyrównać zaprawą wyrównawczą. Podłoża silnie nasiąkliwe oraz podłoża piaszczące należy zagruntować odpowiednim środkiem.

Siatka podtynkowa Perfect to wysokoelastyczna siatka z włókna szklanego, która służy do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach ociepleń. Służy do wykonywania zbrojeń systemów ociepleń zarówno na styropianie, jak i na wełnie mineralnej. Wykonana jest z najwyższej jakości włókna szklanego typu E-glass impregnowanego powłoką lateksową, która zachowuje swoje pierwotne właściwości po zatopieniu w zaprawie klejowo-szpachlowej, co przekłada się na trwałość wyprawy elewacyjnej w systemie ociepleń. Wykończenie struktury włókien o gładkiej powierzchni i regularnych oczkach gwarantuje stabilność wymiarową siatki, a stabilny splot zapewnia trwałość i odporność mechaniczną.

dołącz do newslettera

zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty i zyskać dostęp do wielu rabatów oraz wyjątkowych informacji i nowości

lorem