Data publikacji: 11/06/2024

Perfect: odbierz koszulkę 4F (01.06.-30.06.2024)

Kup w 3W paletę wylewki samopoziomującej Perfect Express Floor i odbierz koszulkę 4F!

Promocja trwa od 1 do 30 czerwca.

Perfect Express Floor to szybka i mocna wylewka samopoziomująca, która sprawdzi się przy wielu pracach budowlanych. Wylewka przeznaczona jest do ręcznego wykonywania samopoziomujących podkładów podłogowych wewnątrz pomieszczeń.
Charakteryzuje się szybkim wiązaniem oraz szerokim zakresem stosowania. To produkt bardzo uniwersalny ze względu na możliwość nakładania w grubych warstwach. Może być stosowana zarówno do wyrównywania nowych powierzchni, jak i modernizowania podłóg i innych elementów (np. stopni schodów wewnętrznych) w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, szczególnie w obiektach użyteczności publicznej. Nadaje się do układania na sztywnych i nośnych podkładach anhydrytowych, cementowych i betonowych, itp. Może być także stosowana jako warstwa wyrównująca pod płytki ceramiczne, wykładziny syntetyczne, panele, parkiety itp. Doskonale nadaje się do wyrównywania podkładów cementowych podłóg ogrzewanych.

Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie marki Perfect

PerFect to marka własna 3W. W portfolio marki znajdują się produkty do nowoczesnych rozwiązań systemowych opracowane w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania wykonawców. Oferta marki to szeroka gama starannie dobranych produktów, dzięki którym prace na budowie i prace remontowe przebiegają szybciej i łatwiej. Specjalnością marki są produkty obejmujące suchą zabudowęsufity podwieszanedociepleniachemię budowlaną oraz produkty do prac remontowych.

Swój najbliższy oddział 3W znajdziesz tutaj: MAPA

Więcej promocji znajdziesz TUTAJ

dołącz do newslettera

zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty i zyskać dostęp do wielu rabatów oraz wyjątkowych informacji i nowości

lorem