PPG

PPG Deco Polska Sp. z o.o. jest czołowym producentem branży farbiarskiej W Polsce. Spółka stanowi część koncernu PPG, globalnego lidera na rynku farb, produktów chemicznych, wyrobów optycznych i innych materiałów specjalistycznych, obecnego w ponad 70 krajach na całym świecie.

Mająca swą siedzibę we Wrocławiu polska spółka oferuje klientom indywidualnym oraz odbiorcom profesjonalnym nowoczesne i technologicznie zaawansowane rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, trwałe, proste w zastosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. W ofercie firmy znajdują się farby, lakiery, produkty specjalistyczne do drewna, powierzchni metalowych i betonowych oraz powłoki funkcjonalne, zarówno do wnętrz, jak i zewnętrzne. Do najbardziej znanych marek firmy należą: Tikkurila, Beckers, Jedynka, Dekoral, Dekoral Professional, Sigma Coatings, Drewnochron. Aktualna struktura organizacyjna firmy powstała w wyniku połączenia PPG Deco Polska Sp. z o.o. oraz Tikkurila Polska SA, które sfinalizowane zostało w październiku 2023 roku.

Logo marki PPG

CO NAS WYRÓŻNIA

140 lat doświadczenia

W PPG każdego dnia stawiamy na innowacyjność oraz inwestujemy w sektor badań i rozwoju. Codziennie tworzymy i oferujemy najwyższej jakości produkty dla domu i przemysłu, którym nasi klienci ufają już od 1883 roku.

One PPG

Działamy w myśl zasady One PPG. Naszą siłą są ludzie, dlatego tworzymy bezpieczne, zróżnicowane i integrujące miejsce pracy. Umożliwiamy rozwój naszym pracownikom, aby móc rozwijać naszą działalność.

Przed Zieloną Falą (Inicjatywa Green Wave)

Zrównoważony rozwój od dawna jest podstawową zasadą w firmie PPG. Wiele wprowadzonych przez nas w ciągu ostatnich lat innowacji zapewniło naszym klientom korzyści z punktu widzenia środowiska i zrównoważonego rozwoju. W branży lakierniczej, byliśmy jednymi z pionierów wprowadzenia produktów o niskiej zawartości lotnych związków organicznych (VOC).

Lider w kolorze

Nasza obecność w dużej ilości branży i na wielu światowych rynkach daje nam dobry punkt obserwacyjny, z którego możemy podpatrywać i przekładać najnowsze światowe trendy kolorystyczne na potrzeby naszych klientów.

Jakość

Sposobem na dalsze umacnianie działalności koncernu PPG jest nasz Proces Jakości. Poprzez pracę zespołu i pojedynczych osób, każda jednostka współpracująca z nami jest zachęcana do ciągłego dążenia do poprawiania swojej pracy i związanych z nią procesów.

zapraszamy do naszych oddziałów 3w

Jesteś zainteresowany współpracą z 3W S.A.? Odwiedź nasze oddziały.

Zobacz nasze oddziały