Ceresit

Ceresit to wiodąca marka na rynku systemów dociepleń, produktów do układania płytek i izolacji przeciwwodnych. Obecna na czterech kontynentach, swoimi innowacjami i wysokim standardem produktów pozwala klientom działać wydajnie, jednocześnie dbając o ekologię i oszczędzanie zasobów naturalnych.

Ceresit od lat oferuje kompleksową ofertę systemów izolacji termicznej, o wysokiej kompatybilności i niezawodności wszystkich elementów, potwierdzonych przez lokalne i europejskie aprobaty i oceny techniczne. Kompleksowa oferta tynków dekoracyjnych chroni elewację przed wpływem warunków atmosferycznych, uszkodzeniami mechanicznym i promieniowaniem UV. Bogata kolorystyka Colours of Nature, Intense lub oddające naturalny efekt tynki z linii Visage, dają bardzo wiele możliwości kształtowania wyglądu elewacji.

CO NAS WYRÓŻNIA

Marka Ceresit to także kompleksowe rozwiązania w systemach układania płytek, posadzek, hydroizolacji i renowacji. Rewolucyjna, gotowa do użycia fuga, nowoczesne kleje żelowe AERO i najwyższej jakości grunty, to pewny wybór, doceniany przez wykonawców z całego świata. Od przygotowania podłoża po finalną strukturę, tynku, gwarantuje trwałe, bezpieczne i co najważniejsze spektakularne rezultaty w szerokiej gamie projektów.

Szukasz produktów marki Ceresit?

Wybierz hurtownię i kup na miejscu lub z dowozem na wybraną inwestycję!

Zobacz nasze oddziały